Turkiye - Süper Lig
Kasımpaşa
13:30 0 : 2 MS
MS
Tümosan Konyaspor
MKE Ankaragücü
16:00 3 : 1 MS
MS
Gaziantep
Yukatel Adana Demirspor
19:00 0 : 0 MS
MS
Mondihome Kayserispor
Beşiktaş
19:00 1 : 1 MS
MS
Yılport Samsunspor
Turkiye - 1. Lig
Ankara Keçiörengücü
13:30 2 : 1 MS
MS
Gençlerbirliği
Boluspor
16:00 1 : 0 MS
MS
Ümraniyespor
Altay
19:00 1 : 3 MS
MS
Yeni Çorumspor AŞ
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
İçel İdmanyurdu Spor
15:00 4 : 0 MS
MS
Nazilli Belediyespor
Esenler Erokspor
15:00 5 : 1 MS
MS
Bursaspor
Karacabey Belediyespor
15:00 4 : 1 MS
MS
Ankaraspor
Sarıyer
15:00 2 : 0 MS
MS
Düzcespor
Menemenspor
15:00 0 : 1 MS
MS
Iskenderunspor AS
İngiltere - Premier Lig
Newcastle United FC
14:30 4 : 0 MS
MS
Tottenham
Brentford
17:00 2 : 0 MS
MS
Sheffield United
Burnley
17:00 1 : 1 MS
MS
Brighton & Hove Albion FC
Manchester City FC
17:00 5 : 1 MS
MS
Luton Town
Nottingham Forest
17:00 2 : 2 MS
MS
Wolverhampton Wanderers FC
Bournemouth
19:30 2 : 2 90'
90'
Manchester United FC
İspanya - LaLiga
Atletico Madrid
15:00 3 : 1 MS
MS
Girona
Rayo Vallecano
17:15 0 : 0 MS
MS
Getafe
RCD Mallorca
19:30 0 : 1 MS
MS
Real Madrid
Cadiz
22:00 0 : 1 MS
MS
Barcelona
Almanya - Bundesliga
Bayern Münih
16:30 2 : 0 MS
MS
Köln
RB Leipzig
16:30 3 : 0 MS
MS
Wolfsburg
Mainz 05
16:30 4 : 1 MS
MS
Hoffenheim
Borussia Monchengladbach
16:30 1 : 2 MS
MS
Borussia Dortmund
Bochum
16:30 1 : 1 MS
MS
1. FC Heidenheim
Stuttgart
19:30 3 : 0 90'
90'
Eintracht Frankfurt
Fransa - Ligue 1
Strasbourg Alsace
18:00 3 : 1 MS
MS
Stade Reims
Stade Rennais
22:00 1 : 2 MS
MS
Toulouse FC
İtalya - Serie A
US Lecce
16:00 1 : 0 MS
MS
Empoli FC
Torino FC
19:00 0 : 0 90'
90'
Juventus Turin
Bologna FC
21:45 0 : 0 90'
90'
AC Monza
Hollanda - Eredivisie
PSV Eindhoven
17:30 6 : 0 MS
MS
Vitesse Arnhem
AZ Alkmaar
19:45 3 : 2 90'
90'
RKC Waalwijk
Almere City FC
22:00 2 : 3 MS
MS
Sparta Rotterdam
Belçika - Pro Lig
RWD Molenbeek 47
17:00 3 : 1 MS
MS
Eupen
Yellow-Red Mechelen
19:15 3 : 2 90'
90'
VC Westerlo
KRC Genk
21:45 1 : 1 90'
90'
Cercle Brugge
Portekiz - Liga Portugal
Vitoria Guimarares
17:30 1 : 1 MS
MS
SC Farense
FC Porto
20:00 2 : 2 90'
90'
FC Famalicao
Estoril Praia
22:30 0 : 1 90'
90'
SC Braga
Rusya - Premier Lig
FK Sochi
14:00 1 : 0 MS
MS
FK Spartak Moskova
RFK Akhmat Grozny
16:30 1 : 7 MS
MS
FC Baltika Kaliningrad
FK Krasnodar
17:00 1 : 2 MS
MS
FK Zenit St Petersburg
FK Lokomotiv Moskova
19:30 3 : 3 90'
90'
CSKA Moskova
İskoçya - Premier Lig
Aberdeen FC
17:00 0 : 0 MS
MS
FC Dundee
Celtic Glasgow
17:00 3 : 0 MS
MS
St Mirren
Heart of Midlothian FC
17:00 4 : 2 MS
MS
Livingston FC
Motherwell FC
17:00 1 : 1 MS
MS
Hibernian FC
St Johnstone FC
17:00 0 : 2 MS
MS
Kilmarnock FC
Qatar-UAE Super Shield
Al Duhail SC
19:30 1 : 2 MS
MS
Shabab Al Ahli Dubai Club
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
Konyaspor
12:00 2 : 1 MS
MS
Aytemiz Alanyaspor
Eyupspor
12:00 0 : 1 MS
MS
Trabzonspor
Boluspor
12:00
Fenerbahçe
Sivasspor
12:00 0 : 0 MS
MS
Altınordu FK
Ankaraspor
12:00 1 : 1 MS
MS
Antalyaspor
Adana Demirspor
12:00 2 : 1 MS
MS
Mondihome Kayserispor
Kasımpaşa
12:00
İstanbul Başakşehir FK
Mke Ankaragucu
12:00 0 : 1 MS
MS
Gazişehir Gaziantep FK
Giresunspor
13:00
Samsunspor
Beşiktas JK
14:00
Galatasaray
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B
Ankara Keçiörengücü
11:00 2 : 1 MS
MS
Adanaspor AŞ
Eskişehirspor
12:00
Ümraniyespor
Vavacars Karagümrük
12:00 2 : 1 MS
MS
Denizlispor
Manisa Futbol Kulubu
12:00 3 : 1 MS
MS
Altay
Gençlerbirliği
12:00
ER
Yomra Spor U19
Çaykur Rizespor
12:00
Bodrum FK U19
Bayrampasa Spor A.S. U19
12:00 0 : 2 MS
MS
Göztepe
Pendikspor
12:00 6 : 0 MS
MS
Bandırmaspor
Sakaryaspor
12:00
Bursaspor
İngiltere - Championship
Leeds United
14:30 0 : 1 MS
MS
Blackburn Rovers
Birmingham City
17:00 3 : 0 MS
MS
Coventry City
Bristol City
17:00 1 : 1 MS
MS
Huddersfield Town
Hull City
17:00 3 : 0 MS
MS
Queens Park Rangers
Ipswich Town
17:00 1 : 1 MS
MS
Middlesbrough
Millwall
17:00 3 : 1 MS
MS
Cardiff City
Preston North End
17:00 0 : 1 MS
MS
Norwich City FC
Sheffield Wednesday
17:00 1 : 1 MS
MS
Stoke City
Southampton
17:00 3 : 2 MS
MS
Watford
Swansea City
17:00 1 : 0 MS
MS
Rotherham United
West Bromwich Albion
17:00 0 : 1 MS
MS
Sunderland
İngiltere - Lig 1
Barnsley
17:00 2 : 2 MS
MS
Reading
Bolton Wanderers
17:00 1 : 1 MS
MS
Portsmouth
Cambridge United
17:00 1 : 1 MS
MS
Charlton Athletic
Carlisle United
17:00 0 : 1 MS
MS
Blackpool
Cheltenham Town
17:00 1 : 3 MS
MS
Bristol Rovers
Derby County
17:00 3 : 0 MS
MS
Leyton Orient London
Fleetwood Town
17:00 2 : 0 MS
MS
Northampton Town
Lincoln City
17:00 1 : 2 MS
MS
Wigan
Oxford United
17:00 5 : 0 MS
MS
Peterborough United
Port Vale
17:00 2 : 4 MS
MS
Exeter City
Shrewsbury Town
17:00 0 : 2 MS
MS
Wycombe Wanderers
Stevenage FC
17:00 1 : 2 MS
MS
Burton Albion
İngiltere - Lig 2
Crawley Town
17:00 2 : 3 MS
MS
Colchester United
Crewe Alexandra
17:00 0 : 3 MS
MS
Grimsby Town
Doncaster Rovers
17:00 4 : 0 MS
MS
Accrington Stanley
Gillingham FC
17:00 3 : 0 MS
MS
Barrow
Harrogate Town
17:00 2 : 2 MS
MS
Sutton United
Milton Keynes Dons
17:00 1 : 4 MS
MS
Mansfield Town
Newport County
17:00 1 : 2 MS
MS
Tranmere Rovers FC
Salford City
17:00 1 : 2 MS
MS
Bradford City
Stockport County FC
17:00 2 : 0 MS
MS
Morecambe FC
Swindon Town
17:00 3 : 2 MS
MS
Wimbledon
Walsall
17:00 1 : 3 MS
MS
Notts County
Wrexham
17:00 6 : 0 MS
MS
Forest Green Rovers
İngiltere - Ulusal Lig
AFC Fylde
17:00 0 : 2 MS
MS
Southend United
Bromley
17:00 3 : 0 MS
MS
Solihull Moors
Ebbsfleet United FC
17:00 0 : 2 MS
MS
Altrincham
FC Halifax Town
17:00 0 : 2 MS
MS
Barnet FC
Hartlepool United
17:00 1 : 1 MS
MS
Dagenham and Redbridge FC
Kidderminster Harriers FC
17:00 0 : 1 MS
MS
Eastleigh
Maidenhead United FC
17:00 2 : 1 MS
MS
Gateshead
Oxford City
17:00 0 : 0 MS
MS
Oldham Athletic
Rochdale
17:00 1 : 1 MS
MS
Dorking Wanderers
Wealdstone
17:00 1 : 0 MS
MS
Chesterfield FC
York City FC
17:00 2 : 0 MS
MS
Woking
Aldershot Town FC
19:30 0 : 3 90'
90'
Boreham Wood FC
İspanya - LaLiga 2
Sporting de Gijon
17:15 1 : 0 MS
MS
Cartagena
Real Valladolid
19:30 1 : 0 90'
90'
CD Eldense
Levante
22:00 1 : 2 MS
MS
SD Amorebieta
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
Real Sociedad San Sebastian
13:00 1 : 1 MS
MS
Sporting Club de Huelva
SD Eibar
15:00 3 : 0 MS
MS
Sevilla FC
Levante Las Planas FC
17:00 1 : 2 MS
MS
Real Betis Seville
FC Barcelona
19:30
Villarreal CF
İspanya - Primera Federacion
UE Cornella
17:00 1 : 2 MS
MS
CD Arenteiro
Cordoba
17:00 0 : 1 MS
MS
Alcoyano
CD San Fernando
17:00 1 : 1 MS
MS
CF Intercity
Merida AD
17:00 3 : 1 MS
MS
Algeciras CF
CF Fuenlabrada
19:00
CF Rayo Majadahonda
Cultural Leonesa
19:00
Real Sociedad San Sebastian B
Sestao River Club
21:00
Real Union Irun
CD Teruel
21:00
Deportivo La Coruna
İspanya - Segunda Federacion
CD Egues
17:00 1 : 3 MS
MS
Barakaldo CF
Cadiz CF B
17:00 2 : 3 MS
MS
Orihuela
Racing Club Villalbes
17:30 2 : 2 MS
MS
CD Cayon
Athletic Bilbao B
17:30 4 : 0 MS
MS
Naxara CD
CD Estepona
18:00 1 : 0 MS
MS
FC Cartagena B
CD Manchego Ciudad Real
18:00 1 : 2 MS
MS
CA Antoniano
Arandina CF
19:00 2 : 1 MS
MS
Real Aviles CF
Ourense CF
19:30
Coruxo FC
Utebo FC
20:00
UD Mutilvera
CF Badalona Futur
20:30
Cerdanyola del Valles
Almanya - 2. Bundesliga
Paderborn
14:00 1 : 1 MS
MS
Karlsruher
Holstein Kiel
14:00 4 : 0 MS
MS
Osnabrück
Wehen
14:00 0 : 2 MS
MS
Fortuna Düsseldorf
Schalke 04
21:30 2 : 0 90'
90'
Nürnberg
Almanya - 3. Lig
Ulm 1846
15:00 2 : 0 MS
MS
SC Preussen 06 Munster
SC Verl
15:00 3 : 1 MS
MS
Erzgebirge
Borussia Dortmund II
15:00 1 : 1 MS
MS
Ingolstadt
Unterhaching
15:00 4 : 1 MS
MS
Lubeck
FC Viktoria Cologne
15:00 4 : 2 MS
MS
Hallescher FC
1. FC Saarbrucken
17:30 4 : 1 MS
MS
Sandhausen
Fransa - Championnat National U19
Bastia SC
13:00 1 : 0 MS
MS
US Colomiers
AS Saint-Etienne
14:00 2 : 2 MS
MS
OGC Nice
GFC Ajaccio
15:00 2 : 1 MS
MS
AS Monaco FC
US Concarneau
15:30
Angers SCO
Fransa - Lig 1, Bayanlar
Ea Guingamp
15:00 3 : 3 MS
MS
Paris Saint-Germain FC
Montpellier HSC
15:00 1 : 2 MS
MS
LOSC Lille
Dijon FCO
15:30 1 : 2 MS
MS
Le Havre AC
Fransa - Ligue 2
Ajaccio
16:00 2 : 0 MS
MS
AS Saint-Etienne
Bordeaux
20:00 2 : 3 MS
MS
Sporting Bastia
Caen
20:00 1 : 0 MS
MS
Rodez Aveyron Football
Valenciennes
20:00 1 : 4 90'
90'
Pau FC
Troyes
20:00 1 : 2 MS
MS
Paris FC
USL Dunkerque
20:00 0 : 1 MS
MS
Guingamp
Grenoble
20:00
ER
Angers
US Quevilly-Rouen Metropole
20:00 4 : 3 MS
MS
Auxerre
Stade Lavallois MFC
20:00 0 : 3 MS
MS
FC Annecy
US Concarneau
20:00 0 : 0 MS
MS
Amiens
İtalya - Bahar Şampiyonası
AC Milan
12:00 3 : 2 MS
MS
Empoli FC
Cagliari Calcio
12:00 3 : 1 MS
MS
Atalanta BC
Frosinone Calcio
14:00 3 : 1 MS
MS
Genoa CFC
Juventus Turin
14:00 3 : 3 MS
MS
AS Roma
Hellas Verona FC
16:00 2 : 0 MS
MS
AC Monza
İtalya - Campionato Primavera 2
Ascoli Calcio 1898 FC
12:00 2 : 0 MS
MS
SS Monopoli
Benevento Calcio
12:00 3 : 2 MS
MS
Ternana Calcio
Spezia Calcio
12:00 1 : 2 MS
MS
Cosenza Calcio
US Alessandria Calcio 1912
13:30 1 : 1 MS
MS
FC Sudtirol Bolzano
Palermo FC
14:00 1 : 1 MS
MS
Pisa Calcio
FC Crotone
15:30 0 : 3 MS
MS
SSC Napoli
AC Feralpisalo
16:00 4 : 3 MS
MS
AS Cittadella
LR Vicenza
16:00
Udinese Calcio
Calcio Padova
16:00
AC Reggiana 1919
Parma Calcio 1913
16:00 2 : 3 MS
MS
US Albinoleffe
AC Renate
16:00 2 : 1 MS
MS
Brescia Calcio
Spal
16:00 1 : 3 MS
MS
Como 1907
Venezia FC
16:00 2 : 2 MS
MS
US Cremonese
SSC Bari
16:00 1 : 3 MS
MS
Virtus Entella
Perugia
16:00 1 : 4 MS
MS
Cesena
US Salernitana
16:00 2 : 2 MS
MS
Pescara Calcio
İtalya - Serie A, Kadınlar
Sassuolo Calcio
16:00 2 : 1 MS
MS
Inter Milano
İtalya - Serie B
Cittadella
15:00 0 : 0 MS
MS
Ascoli
Como 1907
15:00 2 : 1 MS
MS
SSC Bari
US Cremonese
15:00 1 : 2 MS
MS
Ternana Calcio
Pisa SC
15:00 3 : 1 MS
MS
Feralpisalo
Sampdoria Genoa
15:00 0 : 1 MS
MS
FC Sudtirol Bolzano
Cosenza Calcio
17:15 1 : 1 MS
MS
Palermo FC
Lecco
17:15 1 : 0 MS
MS
Reggiana
Parma
17:15 2 : 0 MS
MS
Spezia Calcio
İtalya - Serie C, Grup A
Albinoleffe
17:15 0 : 0 MS
MS
Renate
Novara FC
19:30 2 : 0 90'
90'
Legnago Salus
Pro Sesto
19:30 2 : 1 90'
90'
Lumezzane
Alessandria
19:30 1 : 2 90'
90'
PRO Patria
AC Trento
19:30 1 : 0 90'
90'
PRO Vercelli 1892
Calcio Padova
21:45 2 : 0 90'
90'
Atalanta U23
Virtus Verona
21:45 1 : 2 90'
90'
US Pergolettese 1932
İtalya - Serie C, Grup C
Monterosi Tuscia
17:15 3 : 1 MS
MS
Giugliano Calcio 1928
SSD Brindisi
17:15 2 : 0 MS
MS
ASD Sorrento 1945
Potenza Calcio
19:30 0 : 3 90'
90'
Foggia
İtalya - Serie D,G Grubu
Boreale Don Orione Calcio
16:00
Cavese
Hollanda - Tweede Divisie
Assen
15:30 0 : 3 MS
MS
SSV Scheveningen
Excelsior Maassluis
15:30 2 : 0 MS
MS
Rijnsburgse Boys
VV Noordwijk
15:30 0 : 0 MS
MS
K.v.v. Quick Boys
FC Lisse
15:30 0 : 1 MS
MS
ADO 20 Heemskerk
Hardenberg
15:30 1 : 3 MS
MS
De Treffers
Amsterdamsche FC
16:00 3 : 1 MS
MS
Jong Sparta Rotterdam
Kozakken Boys
16:00 0 : 3 MS
MS
SV Spakenburg
Almere City FC
16:00 3 : 3 MS
MS
GVVV
VV Katwijk
16:30 3 : 1 MS
MS
Koninklijke HFC
Hollanda - U21 KNVB, Divisie 1
de Graafschap
15:30
GO Ahead Eagles
NEC Nijmegen
15:45 2 : 1 MS
MS
PEC Zwolle
SC Cambuur
16:00 2 : 3 MS
MS
FC Groningen
Feyenoord Rotterdam
16:00 3 : 1 MS
MS
FC Twente Heracles
Belçika - Challenger Pro Lig
Lierse Kempenzonen
17:00 1 : 1 MS
MS
RSC Anderlecht Futures
FCV Dender EH
21:00 1 : 4 MS
MS
Zulte
KMSK Deinze
21:00 3 : 2 MS
MS
Lommel SK
Belçika - Nationale 1
Jeugd Royal Charleroi SC
17:30 1 : 4 MS
MS
Raal La Louviere
Jeugd KAA Gent
20:30
KFC Dessel Sport
Kvv Thes Sport Tessenderlo
20:30
Capellen
Royal Excelsior Virton
21:00
Yound Reds Antwerpen U23
KSK Heist
21:00 2 : 2 MS
MS
Royal Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
RSC Anderlecht Bayanlar
14:30 2 : 0 MS
MS
Oud-Heverlee Leuven
SV Zulte Waregem
15:00 1 : 1 MS
MS
Sporting du Pays de Charleroi
Club Brugge YLA
15:15 0 : 2 MS
MS
KAA Gent
Yellow-Red KV Mechelen
21:00
FC Femina White Star Woluwe
Belçika - U21 Pro Ligi
Jeugd KVC Westerlo
16:00 3 : 2 MS
MS
KMSK Deinze
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
Valadares Gaia FC
17:00 1 : 0 MS
MS
Clube de Albergaria
SF Damaiense
17:00 2 : 1 MS
MS
CA Ouriense
SCU Torreense
17:00 0 : 0 MS
MS
Rp FC
Portekiz - İkinci Lig
CF Os Belenenses
13:00 1 : 0 MS
MS
Academico de Viseu FC
UD Leiria
16:00 3 : 1 MS
MS
Vilaverdense FC
SL Benfica B
17:30 0 : 1 MS
MS
Avs Futebol Sad
CD Tondela
17:30 0 : 1 MS
MS
FC Penafiel
Portekiz - Liga Portugal 3
SC Braga B
13:00 2 : 1 MS
MS
Varzim SC
Atletico Clube de Portugal
17:00 0 : 4 MS
MS
FC Alverca SAD
1 Dezembro
17:00 1 : 0 MS
MS
CA Pero Pinheiro
Amora FC
17:00 1 : 1 MS
MS
Caldas
Sporting Lisbon B
19:00 1 : 1 MS
MS
FC Oliveira do Hospital
Academica de Coimbra
19:30
FC Felgueiras 1932
Portekiz - U19 Şampiyonası
Rio Ave FC
13:00 1 : 1 MS
MS
Maritimo
FC Alverca
13:00 1 : 1 MS
MS
SC Lusitania Angra U19
Sporting CP
13:00 1 : 2 MS
MS
SC Braga
Academico Viseu
13:00 2 : 2 MS
MS
Sporting Clube Farense
Lusitania FC Lourosa
17:00 0 : 2 MS
MS
Chaves
Pacos Ferreira
17:00 2 : 3 MS
MS
FC Vizela
FC Famalicao
17:00 3 : 2 MS
MS
SL Benfica
SC Beira-Mar
18:00 0 : 0 MS
MS
Academica Coimbra
SCU Torreense
18:00
OS Belenenses
GD Estoril Praia
18:00 1 : 2 MS
MS
Vitoria Setubal
Rusya - 1. Liga
FC Yenisey Krasnoyarsk
09:00 4 : 1 MS
MS
FC Alania Vladikavkaz
FC Volgar Astrakhan
16:00 1 : 2 MS
MS
FC Tyumen
Chernomorets Novorossijsk
16:00 0 : 0 MS
MS
FK Akron Tolyatti
FK Khimki
17:00 0 : 1 MS
MS
FC Shinnik Yaroslavl
Rusya - 2. Liga, Division A
Torpedo Miass
12:00
FK Volga Ulyanovsk
FC Kaluga
14:00
Dinamo Brjansk
FC Tekstilshchik Ivanovo
14:00 1 : 1 MS
MS
Spartak Kostroma
Khimik Dzerzhinsk
14:30 1 : 1 MS
MS
FC Irtysh Omsk
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
16:00
FC Avangard Kursk
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
FK Angusht Nazran
15:00 0 : 0 MS
MS
FC Astrakhan
Spartak Nalchik
15:00 1 : 1 MS
MS
FC Sevastopol
Stroitel Kamensk
16:00 1 : 0 MS
MS
FC Forte Taganrog
FC Druzhba Maykop
16:00 1 : 2 MS
MS
FC Kuban Holding Pavlovskaya
FC Rubin Yalta
17:00 2 : 0 MS
MS
FC Dynamo-2 Makhachkala
FC Legion-Dynamo Makhachkala
17:00 1 : 0 MS
MS
Pobeda Khasavyurt
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
FC Chertanovo Moskova
13:00 2 : 2 MS
MS
Rodina-M
Dinamo Moscow Reserves
14:00 1 : 0 MS
MS
FC Zenit-2 St Petersburg
Yenisey 2 Krasnoyarsk
14:30 0 : 2 MS
MS
FK Znamya Truda
Dinamo St Petersburg
15:00 4 : 1 MS
MS
Luki-Energiya V.luki
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
FK Ryazan
14:00 1 : 1 MS
MS
Spartak Tambov
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
FC Ural-2 Yekaterinburg
11:00 1 : 1 MS
MS
Uralets-TS Nizhny Tagil
Amkar Perm
13:00
FC Volna Nizhny Novgorod
FC Orenburg-2
15:00 1 : 3 MS
MS
Rubin-2 Kazan
FC Lada-Tolyatti
15:00 0 : 0 MS
MS
FC Krylia Sovetov Samara-2
FC Nosta Novotroitsk
15:00 4 : 0 MS
MS
FC Dynamo Barnaul
FK Akron-2 Tolyatti
16:30 0 : 2 MS
MS
Dinamo Kirov
İskoçya - Lig 1
Alloa Athletic FC
17:00 0 : 0 MS
MS
Montrose
Annan Athletic FC
17:00 4 : 2 MS
MS
Cove Rangers FC
Kelty Hearts FC
17:00 1 : 0 MS
MS
Stirling Albion FC
Queen of The South FC
17:00 2 : 0 MS
MS
Edinburgh City FC
Hamilton Academical FC
19:30 0 : 2 90'
90'
Falkirk FC
İskoçya - Lig 2
Dumbarton FC
17:00 1 : 0 MS
MS
Clyde FC
East Fife
17:00 1 : 4 MS
MS
Bonnyrigg Rose
Peterhead
17:00 2 : 1 MS
MS
Forfar Athletic FC
Stenhousemuir
17:00 1 : 1 MS
MS
Elgin City FC
Spartans
17:00 0 : 0 MS
MS
Stranraer
İskoçya - Şampiyona
Airdrieonians FC
17:00 2 : 1 MS
MS
Dunfermline Athletic FC
Ayr United FC
17:00 5 : 0 MS
MS
Arbroath FC
Queens Park FC
17:00 0 : 1 MS
MS
Inverness Caledonian Thistle FC
Raith Rovers FC
17:00 0 : 0 MS
MS
Partick Thistle FC
ABD - ABD MLS
Portland Timbers
23:45 2 : 1 45'
45'
Los Angeles FC
ABD - MLS Next Pro
Austin FC II
04:00 0 : 1 MS
MS
Saint Louis City SC 2
ABD - NISA
Georgia Lions FC
00:00 1 : 1 MS
MS
Club de Lyon FC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
Houston Dash
03:00 1 : 3 MS
MS
Washington Spirit
Utah Royals FC
04:30 0 : 1 MS
MS
Orlando Pride
ABD - USL Lig 1
One Knoxville SC
01:30 0 : 1 MS
MS
Union Omaha SC
Charlotte Indepedence
02:30 1 : 0 MS
MS
Greenville Triumph SC
ABD - USL Şampiyonası
Loudoun United Fc
23:00 2 : 1 75'
75'
Memphis 901 FC
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Batı
FC Schalke 04
12:00 1 : 0 MS
MS
Wuppertaler SV
Fortuna Dusseldorf
12:00 1 : 2 MS
MS
Borussia Dortmund
VFL Bochum
12:00 3 : 1 MS
MS
1. FC Cologne
SC Paderborn 07
14:00 2 : 0 MS
MS
FC Viktoria Cologne
SC Verl
14:00 0 : 6 MS
MS
Borussia Mönchengladbach
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
1. FC Kaiserslautern
11:30 1 : 3 MS
MS
Bayern Münih
FSV Mainz
12:00 2 : 5 MS
MS
Eintracht Frankfurt
VFB Stuttgart
13:30 3 : 2 MS
MS
1. FC Heidenheim
FC Augsburg
14:00 0 : 3 MS
MS
Karlsruher SC
Greuther Furth
16:00 0 : 6 MS
MS
TSG Hoffenheim
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
FC Carl Zeiss Jena
12:00 2 : 3 MS
MS
Eintracht Braunschweig
FC St Pauli
12:00 0 : 1 MS
MS
1. FC Union Berlin
RB Leipzig
14:00 3 : 2 MS
MS
Dynamo Dresden
VFL Wolfsburg
14:00 9 : 0 MS
MS
Hansa Rostock
Hamburger SV
15:00 3 : 2 MS
MS
Hertha BSC
Werder Bremen
15:00 4 : 2 MS
MS
SV Meppen
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
Freiburg
13:00 1 : 4 MS
MS
Vfl Wolfsburg
Bayer 04 Leverkusen
15:00 2 : 0 MS
MS
Eintracht Frankfurt
Almanya Amatör - Bayernliga Güney
FC Deisenhofen
15:00 0 : 1 MS
MS
Schwaben Augsburg
TSV 1865 Dachau
15:00 1 : 0 MS
MS
VFR Garching
TSV Landsberg am Lech
15:00 1 : 2 MS
MS
1. FC Sonthofen
TSV 1874 Kottern
15:00 0 : 0 MS
MS
TSV 1860 Munich II
FC Gundelfingen
16:00 0 : 1 MS
MS
Ismaning
TSV 1861 Nordlingen
16:30
SV Erlbach
FC Pipinsried
17:00 1 : 3 MS
MS
Heimstetten
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
Ingolstadt 04 (A)
15:00 3 : 3 MS
MS
Bayern Hof
ASV Neumarkt
16:00 4 : 0 MS
MS
ATSV Erlangen
FC Coburg
17:00 0 : 2 MS
MS
ASV Cham
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
FC Augsburg II
15:00 3 : 0 MS
MS
Ansbach
1. FC Schweinfurt 05
15:00 0 : 2 MS
MS
FV Illertissen
FC Wurzburger Kickers
15:00 4 : 0 MS
MS
Turkgucu Munich
Nürnberg (A)
15:00 2 : 1 MS
MS
Wacker Burghausen
SV Schalding-Heining
15:00 1 : 2 MS
MS
Greuther Furth II
Vilzing
15:00 3 : 1 MS
MS
Buchbach
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Güneybatı
VfR 1921 Aalen
15:00 2 : 3 MS
MS
TSV Schott Mainz
TSG Balingen 1848
15:00 0 : 5 MS
MS
Hoffenheim (A)
Ein. Frankfurt (A)
15:00 5 : 0 MS
MS
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
KSV Hessen Kassel
15:00 1 : 0 MS
MS
FC Astoria Walldorf
TSV Steinbach 1921
15:00 0 : 2 MS
MS
FSV Frankfurt 1899
Koblenz 1911
15:00 0 : 1 MS
MS
Freiburg
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Chemnitzer
14:00 1 : 3 MS
MS
VSG Altglienicke
FC Viktoria 1889 Berlin
14:00 3 : 1 MS
MS
Dynamo
FC Rot-Weiss Erfurt
15:00 0 : 1 MS
MS
Lokomotiv Leipzig
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
Holstein Kiel II
15:00 1 : 1 MS
MS
SSV Jeddeloh II
SC Spelle-Venhaus
15:30 3 : 3 MS
MS
Oldenburg
SV Meppen 1912
16:00 4 : 1 MS
MS
TSV Havelse
Almanya Amatör - Bremen-Liga
BTS Neustadt
14:00 2 : 1 MS
MS
OSC Bremerhaven
Vatan Sport
14:00 2 : 4 MS
MS
ESC Geestemunde
Brinkumer
15:00 2 : 1 MS
MS
SG Aumund-Vegesack
Almanya Amatör - Hessenliga
TUS Dietkirchen
15:00 3 : 3 MS
MS
SV Steinbach 1920
FC Giessen
15:00 3 : 0 MS
MS
E. Stadtallendorf
Hanauer SC
15:00 1 : 3 MS
MS
VfB Marburg
FC 1906 Erlensee
16:00 0 : 3 MS
MS
FC 1931 Eddersheim
FC Bayern Alzenau
16:00 3 : 0 MS
MS
Turk Gucu Friedberg
SC 1929 Waldgirmes
16:00 0 : 0 MS
MS
Hunfelder SV 1919
SV Adler Weidenhausen
17:00 3 : 0 MS
MS
Steinbach
Almanya Amatör - Oberliga BW
TSG Backnang
15:00 6 : 2 MS
MS
Offenburger
1. Goppinger SV
15:00 2 : 0 MS
MS
FV Ravensburg
FSV Hollenbach
15:00 1 : 1 MS
MS
1 FC Normannia Schwabisch Gmund
08 Villingen
16:30 2 : 0 MS
MS
TSV Essingen
Mannheim
16:30 1 : 0 MS
MS
FSV 08 Bietigheim-Bissingen
SSV Reutlingen
16:30 2 : 1 MS
MS
FC Denzlingen
SV Oberachern
16:30 0 : 5 MS
MS
Nöttingen
Atsv Mutschelbach
17:00 1 : 4 MS
MS
FC Holzhausen
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg
TUS Dassendorf 1948
14:00 3 : 4 MS
MS
Halstenbek Rellingen
FC Türkiye Wilhelmsburg
15:00 7 : 4 MS
MS
Duneberger SV
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
Sportfreunde Hamborn 07
17:00 2 : 1 MS
MS
SC Union Nettetal
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
R. Ehlershausen
16:00 2 : 0 MS
MS
SV Meppen II
Oldenburg
16:00 1 : 2 MS
MS
Kickers Emden
SV Atlas Delmenhorst
17:00 2 : 0 MS
MS
MTV Eintracht Celle
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney
SV 09 Arnstadt
15:00 2 : 3 MS
MS
FC Einheit Wernigerode
SG Union Sandersdorf
15:00 4 : 2 MS
MS
FC Einheit Rudolstadt
FC Grimma
15:00 0 : 0 MS
MS
Plauen
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Kuzey
Rostocker FC
15:00 1 : 4 MS
MS
Optik Rathenow
RSV Eintracht Stahnsdorf 1949
15:00 2 : 2 MS
MS
FC Anker Wismar 1997
Borussia Berlin
15:00 0 : 5 MS
MS
SV Tasmania Berlin
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
FK 03 Pirmasens
15:00 3 : 0 MS
MS
FC Rot-Weiss Koblenz
SV Auersmacher
16:30 3 : 1 MS
MS
A. Waldalgesheim
FV Dudenhofen
16:30 1 : 2 MS
MS
FC Cosmos Koblenz
FC Karbach
16:30 3 : 0 MS
MS
SPVGG Quierschied
TSG Pfeddersheim
16:30 2 : 1 MS
MS
VfR Baumholder 1886
FC Bitburg 1919
19:00
SV Morlautern
Almanya Amatör - Regionalliga Batı
Wuppertaler
15:00 3 : 0 MS
MS
FC Gutersloh 2000
Fortuna Cologne
15:00 0 : 1 MS
MS
1. FC Bocholt
Alemannia Aachen
15:00 3 : 0 MS
MS
Rot Weiss Ahlen
SC Wiedenbruck
15:00 3 : 1 MS
MS
1. FC Cologne II
Lippstadt 08
15:00 1 : 5 MS
MS
FC Schalke 04 II
RW Oberhausen
15:00 0 : 0 MS
MS
Borussia Monchengladbach II
Fortuna Dusseldorf II
15:00 0 : 0 MS
MS
1. FC Duren
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga
TSV Bordesholm
14:30 3 : 2 MS
MS
TSB Flensburg
TSV Nordmark Satrup
15:00 1 : 2 MS
MS
Eckernförder
SV Todesfelde
15:00 2 : 2 MS
MS
Heider
SV Preussen 09 Reinfeld
15:30 1 : 1 MS
MS
SV Eichede
Mtsv Hohenwestedt
16:00 2 : 0 MS
MS
SC Weiche Flensburg 08 II
Andorra - Premier Lig
UE Santa Coloma
21:30
FC Penya d`Andorra
Angola - Girabola
Recreativo Do Libolo
17:00 0 : 0 MS
MS
CD Sao Salvador
Sporting Clube de Cabinda
17:00
CD Primeiro de Agosto
CD Lunda Sul
17:00
Cr Uniao de Malanje
GD Interclube
17:30 2 : 0 MS
MS
Santa Rita
Kabuscorp SCP
18:00 0 : 0 MS
MS
Wiliete SC
Atletico Petroleos de Luanda
18:00 0 : 1 MS
MS
Sagrada Esperanca
Arjantin - Copa de la Liga
CA Tigre
23:00 0 : 1 87'
87'
Union de Santa Fe
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
Newells Old Boys
21:00 0 : 2 MS
MS
Racing Club
San Luis FC
21:30
Boca Juniors
Arjantin - Primera B
CA Excursionistas
21:30
Villa Dalmine
CA Acassuso
21:30
Sacachispas FC
CD UAI Urquiza
21:30
CSCD Laferrere
CS Dock Sud
21:30
Club Atletico Los Andes
CSD Flandria
21:30
CA Ferrocarril Midland
CA Villa San Carlos
21:30
CA Fenix Pilar
Argentino de Merlo
21:30
CD Armenio
CSD Liniers
21:30
Club Comunicaciones
Arjantin - Primera Nacional
Nueva Chicago
00:00 0 : 1 MS
MS
Estudiantes Rio Cuarto
CA Brown de Adrogue
21:00 2 : 3 MS
MS
CA Atlanta
Club Atletico Temperley
21:05 1 : 1 90'
90'
Club Almirante Brown
Club Almagro
21:30 1 : 1 90'
90'
CA Defensores Unidos
Gimnasia y Esgrima Mendoza
22:00 2 : 3 90'
90'
CA Aldosivi
CA Chaco For Ever
23:00 2 : 0 82'
82'
Atletico Rafaela
Agropecuario Argentino
23:05 0 : 0 78'
78'
CA Estudiantes
Arjantin - Torneo Federal A
CA Juventud Unida Universitario San Luis
22:00
CA Ferro Carril Oeste General Pico
Arnavutluk - Kategoria e Pare
KF Bylis Ballsh
16:00 3 : 2 MS
MS
KS Korabi Peshkopi
Luz i Vogel
16:00 4 : 0 MS
MS
Lushnja
FK Tomori Berat
16:00 1 : 0 MS
MS
KS Burreli
Af Elbasani
20:00
KF Apolonia Fier
Arnavutluk - Kategoria Superiore
Tiran
16:00 1 : 0 MS
MS
KS Kukesi
Vllaznia Shkoder
19:00
KF Laci
KF Skenderbeu Korce
19:00 0 : 1 MS
MS
KF Teuta
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
SR Donaufeld
16:30 1 : 1 MS
MS
Kremser SC
SC Wiener Viktoria
17:00 2 : 2 MS
MS
Wiener Sport-Club
SV Leobendorf
17:30 2 : 1 MS
MS
TWL Elektra
Austria Amateur - Bundesliga, Kadınlar
FC Bergheim
14:00 1 : 4 MS
MS
First Vienna FC 1894
Austria Amateur - Regionalliga Batı
SK Bischofshofen
15:00 3 : 3 MS
MS
SC Imst 1933
SPG Silz / Moetz
16:00 3 : 0 MS
MS
SVG Reichenau
Kufstein
17:00 0 : 4 MS
MS
SV Austria Salzburg
FC Pinzgau Saalfelden
18:00 3 : 2 MS
MS
Dornbirner SV
Avustralya - A-League, Kadınlar
Western United FC
11:30 2 : 4 MS
MS
Newcastle Jets
Avustralya - A-Ligi
Western United FC
08:30 0 : 2 MS
MS
Central Coast Mariners
Brisbane Roar FC
10:30 0 : 2 MS
MS
Newcastle United Jets
Sydney FC
12:45 2 : 1 MS
MS
Western Sydney Wanderers FC
Avustralya - Capital NPL 1
Canberra Olympic
08:00 7 : 2 MS
MS
Yoogali SC
Monaro Panthers FC
10:45 1 : 2 MS
MS
O'Connor Knights FC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
Adamstown Rosebud FC
07:30 1 : 3 MS
MS
Cooks Hill United
New Lambton FC
07:30 0 : 1 MS
MS
Edgeworth FC
Valentine FC
10:00 2 : 0 MS
MS
Weston Workers FC
Maitland FC
11:00 2 : 0 MS
MS
Lake Macquarie FC
Avustralya - NPL, Batı Avustralya
Stirling Macedonia FC
10:00 4 : 2 MS
MS
Fremantle City
Inglewood United
10:00 0 : 5 MS
MS
Floreat Athena
Bayswater City
10:00 0 : 3 MS
MS
Perth Redstar FC
Perth SC
10:00 2 : 1 MS
MS
Balcatta
Olympic Kingsway SC
10:00 6 : 3 MS
MS
Perth Glory FC
Western Knights SC
10:00 1 : 1 MS
MS
Armadale SC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
Sturt Lions
08:30 1 : 4 MS
MS
West Torrens Birkalla
Adelaide University
08:30 0 : 2 MS
MS
Salisbury Inter
Adelaide Comets FC
10:45 4 : 2 MS
MS
Metro United
FFSA NTC
10:45 0 : 3 MS
MS
West Adelaide
Avustralya - NPL,Victoria
Moreland City FC
08:00 1 : 4 MS
MS
Manningham United Blues
Port Melbourne Sharks
10:00 3 : 0 MS
MS
Dandenong Thunder
Altona Magic SC
11:15 1 : 0 MS
MS
St Albans Saints SC
Hume City
12:00 0 : 0 MS
MS
Dandenong City SC
Avustralya - NSW NPL 1
NWS Spirit
10:30 3 : 1 MS
MS
Hills United FC Brumbies
Marconi Stallions
12:00 2 : 1 MS
MS
Manly United FC
St George Saints FK
12:00 2 : 2 MS
MS
Wollongong Wolves
Avustralya - Queensland NPL
Brisbane City FC
10:00 2 : 3 MS
MS
Wynnum Wolves FC
Gold Coast United FC
11:30 4 : 0 MS
MS
Redlands United FC
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
Gold Coast United FC
09:15 2 : 0 MS
MS
Peninsula Power FC
Eastern Suburbs FC
11:30 3 : 0 MS
MS
Souths United FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
Southside Eagles
11:00 2 : 0 MS
MS
St George Willawong FC
Moreton City Excelsior FC 2
12:00 1 : 1 MS
MS
Ipswich FC
Broadbeach United
12:15 4 : 1 MS
MS
Capalaba Bulldogs
Avustralya - Tazmanya NPL
South Hobart FC
07:00 1 : 1 MS
MS
Glenorchy Knights FC
Clarence Zebras FC
07:30 6 : 1 MS
MS
Launceston United SC
Riverside Olympic FC
09:30 1 : 5 MS
MS
Devonport City SC
Kingborough Lions United FC
09:45 2 : 1 MS
MS
Launceston City FC
Avustralya - Victoria Premier League 1
Bentleigh Greens
08:00 3 : 0 MS
MS
North Geelong Warriors FC
Avusturya - 2. Liga
Josko Ried
21:00 5 : 0 MS
MS
Schwarz Weiss Bregenz
Avusturya - Bundesliga
Austria Lustenau
18:00 0 : 1 MS
MS
SCR Altach
Wolfsberger AC
18:00 0 : 1 MS
MS
FK Austria Wien
WSG Tirol
18:00 2 : 1 90'
90'
FC Blau-Weiß Linz
Azerbaycan - Premier Lig
Gabala FK
15:30 1 : 2 MS
MS
PFK TURAN TOVUZ
Neftchi Baku PFC
18:00 3 : 0 MS
MS
ARAZ NAKCHIVAN PFK
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
Volna Pinsk
15:00 3 : 0 MS
MS
FC Orsha
Energetik BGU Minsk
16:00 0 : 1 MS
MS
FK Bumprom
FC Ostrovets
16:00 1 : 0 MS
MS
Shakhtyor Soligorsk Reserve
Niva Dolbizno
17:00 0 : 1 MS
MS
FC Lida
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
FC Transmash Mogilev
14:00 0 : 2 MS
MS
Neman Grodno
FC Gomel
16:00 0 : 1 MS
MS
Dinamo Minsk
Isloch
18:00 0 : 2 MS
MS
FK Arsenal Dzerzhinsk
FC Torpedo Belaz Zhodino
20:00 2 : 0 MS
MS
Bate Borisov
Bosna Hersek - Premier Lig
FK ZVIJEZDA 09
14:30 1 : 2 MS
MS
NK Gosk Gabela
HSK Zrinjski Mostar
17:00 1 : 0 MS
MS
FK Velez Mostar
Bosna Hersek - Prva League - Fed BiH
Celik Zenica
17:30 2 : 1 MS
MS
FK Rudar Kakanj
FK GORAZDE
17:30 0 : 1 MS
MS
Bratstvo Gracanica
FK Mladost Doboj Kakanj
17:30 1 : 4 MS
MS
NK TOSK Tesanj
FK RADNIK HADZICI
17:30 1 : 3 MS
MS
BFK Simm Bau
Zvijezda Gradacac
17:30 5 : 0 MS
MS
NK Jedinstvo Bihac
OFK GRADINA SREBRENIK
17:30 1 : 0 MS
MS
FK Buducnost Banovici
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
FK Slavija Sarajevo
17:00 2 : 1 MS
MS
FK Kozara Gradiska
FK Rudar Prijedor
17:00 1 : 1 MS
MS
FK Borac Kozarska Dubica
ROMANIJA PALE
17:00 1 : 1 MS
MS
Drina Zvornik
Velez Nevesinje
17:00 2 : 1 MS
MS
FK Leotar Trebinje
FK Ljubic Prnjavor
17:00 3 : 1 MS
MS
Laktasi
FK Zeljeznicar Banjaluka
17:00 2 : 1 MS
MS
FAMOS VOJKOVICI
FK Sutjeska Foca
19:30
FK Omarska
Modrica Maksima
20:00
FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
Brezilya - Amapaense
Oratorio AP
02:00 1 : 0 MS
MS
Independente EC AP
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
Fortaleza EC CE
21:00 2 : 1 MS
MS
Clube Do Remo PA
3B Sport A&M
22:30
Vf4 PB
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
SC Internacional RS
01:00
ER
Gremio RS
SE Palmeiras SP
02:00 4 : 0 MS
MS
SE Kindermann SC
Santos FC SP
02:30 1 : 3 MS
MS
SC Corinthians SP
America MG
21:00 6 : 0 MS
MS
Atletico Mineiro MG
Cruzeiro EC MG
22:00
Real Brasilia FC DF
Brezilya - Campeonato Capixaba
Rio Branco AC ES
23:00
Rio Branco FC ES
Brezilya - Gaucho, Serie A2
GE Bage RS
21:00
Esporte Clube Sao Gabriel RS
CE Bento Goncalves RS
22:00 0 : 0 MS
MS
Sport Club Gaucho Passo Fundo RS
Brezilya - Paraibano
Botafogo FC PB
22:30 1 : 1 90'
90'
Sousa EC PB
Brezilya - Paulista, Serie A2
Velo Clube SP
21:10
EC Noroeste SP
Brezilya - Paulista, Serie A4
Barretos SP
02:00 2 : 1 MS
MS
EC XV de Novembro de Jau SP
CA Taquaritinga SP
21:00
Rio Branco SP
Gremio Desportivo SC SP
22:00
FC SKA Brasil SP
Brezilya - Paulista,Serie A3
Desportivo Brasil SP
21:00
CA Votuporanguense SP
GD Prudente SP
23:00
EC Sao Bernardo SP
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
Porto Velho EC RO
22:30
Ji-Parana FC RO
Brezilya - Roraimense
Sao Raimundo EC RR
23:00
Monte Roraima RR
Brezilya - Sergipano
AD Confianca SE
22:00 4 : 4 P: 4 - 4
90'
CS Sergipe SE
Brezilya - U20 Paulista
Presidente Prudente FC SP U20
12:00
ER
Tupa SP
Guarani FC SP
21:00 1 : 2 MS
MS
RB Bragantino SP
Oeste FC SP
21:00
Sao Paulo FC SP
Flamengo SP U20
21:00 0 : 2 MS
MS
SE Palmeiras SP
EC Agua Santa
21:00 1 : 2 MS
MS
SC Corinthians SP
Jabaquara AC SP U20
21:00 0 : 2 MS
MS
Santos FC SP
Bulgaristan - B PFG
FC Maritsa Plovdiv
15:00 0 : 2 MS
MS
FK SEPTEMVRI SOFIA
C´Morets Burgas
17:00 2 : 0 MS
MS
CHERNOMORETS BALCHIK
Sportist Svoge
17:00 1 : 0 MS
MS
PFC Ludogorets Razgrad II
FC Yantra Gabrovo
17:00 1 : 2 MS
MS
Liteks Lovech
FK BDIN VIDIN
17:00 2 : 3 MS
MS
Montana
PFC Belasitsa Petrich
17:00 2 : 0 MS
MS
FC Strumska Slava
Marek Dupnica
17:00 1 : 1 MS
MS
FC Dunav 2010
Bulgaristan - Parva Liga
PFC Slavya Sofya
17:45 3 : 1 MS
MS
FK Hebar Pazardzhik
PFC Cherno More Varna
20:15 3 : 1 90'
90'
PFC Levski Sofya
Burundi - Ligue A
Telaviv FC
14:00 1 : 2 MS
MS
Bumamuru FC
Llb Amasipiri FC
14:00 0 : 2 MS
MS
Magara Young Boys
Moso Sugar Company
16:00 1 : 2 MS
MS
Kayanza United FC
AS Inter Star
16:30 1 : 4 MS
MS
Rukinzo FC
Flambeau Du Centre FC
16:30 2 : 1 MS
MS
Aigle Noir CS
Cebelitarık - Ulusal Lig
Europa FC
17:30 1 : 2 MS
MS
Lions Gibraltar
College 1975 FC
20:30
Lincoln Red Imps
Çekya - 1st Division
Bohemians Prag 1905
16:00 1 : 3 MS
MS
Sparta Prague
FK Mlada Boleslav
16:00 1 : 2 MS
MS
FK Teplice
SK Dynamo Ceske Budejovice
16:00 3 : 2 MS
MS
FC Slovan Liberec
FC Hradec Kralove
19:00 1 : 0 MS
MS
1 FC Slovacko Uherske Hradiste
Çekya - CFL
FK Jablonec B
11:15 1 : 2 MS
MS
FC Hradec Kralove B
SK Dynamo Ceske Budejovice B
11:30 2 : 1 MS
MS
FK Loko Vltavin
FK Kraluv Dvur
11:30 3 : 0 MS
MS
FA Povltavska
FC Kolin
11:30 1 : 0 MS
MS
FK Mlada Boleslav B
FK Prepere
11:30 0 : 2 MS
MS
TJ Slovan Velvary
FK Banik Sous
16:00 2 : 2 MS
MS
FC Slovan Liberec B
TJ Jiskra Domazlice
17:30 0 : 2 MS
MS
FK Dukla Prague B
TJ Sokol Zivanice
17:30 5 : 1 MS
MS
FK Chlumec Nad Cidlinou
Çekya - Divize A
FK Baník Sokolov
11:15 3 : 4 MS
MS
SK Petrin Plzen
FC Viktoria Marianske Lazne
11:15 1 : 2 MS
MS
Tj Jiskra Domazlice II
SK Aritma Prag
11:15 4 : 0 MS
MS
FK Jindrichuv Hradec 1910
FK Komarov
11:30 3 : 1 MS
MS
FK Tachov
FC Rokycany
17:30 2 : 0 MS
MS
FK Spartak Sobeslav
SK Otava Katovice
17:30 0 : 2 MS
MS
FK Slavoj Cesky Krumlov
SK Klatovy 1898
17:30 1 : 1 MS
MS
SK Horovice
SK Senco Doubravka
17:30 4 : 2 MS
MS
FK Pribram B
Çekya - Divize B
SK Ujezd Praha 4
11:15 1 : 2 MS
MS
Tj Sokol Nespeky
Brandys Nad Labem
11:15 0 : 8 MS
MS
Kladno
FK Olympie Brezova
11:15 4 : 1 MS
MS
FK Ostrov
FK Neratovice Byskovice
11:15 2 : 0 MS
MS
SK Steti
SK Cesky Brod
17:30 4 : 1 MS
MS
FK Hvezda Cheb
Çekya - Divize C
Letohrad
11:15 0 : 5 MS
MS
MFK Trutnov
TJ Velke Hamry
11:30 2 : 0 MS
MS
FK Turnov
FC Slavia HK
11:30 2 : 3 MS
MS
SK Benesov
SK Kosmonosy
11:30 1 : 2 MS
MS
FK Caslav
Tj Spoje Praha
12:00 1 : 3 MS
MS
SK Kopana Benatky nad Jizerou
FK Dobrovice
17:30 1 : 2 MS
MS
MFk Chrudim B
TJ Jiskra Usti nad Orlici
17:30 2 : 1 MS
MS
Rmsk Cidlina
Çekya - Divize D
MSK Breclav
11:15 1 : 1 MS
MS
FK Pelhrimov
FC Slovan Havlickuv Brod
11:15 2 : 0 MS
MS
Slavoj Polna
SK Tatran Zdirec nad Doubravou
16:30 3 : 2 MS
MS
SFK Vrchovina
Çekya - Divize E
SK Batov 1930
16:30 6 : 3 MS
MS
1 HFK Olomouc
TJ Skastice
16:30 1 : 1 MS
MS
FK Kozlovice
FK Nove Sady
16:30 4 : 3 MS
MS
TJ Slovan Bzenec
1.FC Viktorie Prerov
16:30 1 : 1 MS
MS
SK Jiskra Rymarov
Sternberk