Genel

Muhtarlar Günü Alanya’da Törenle Kutlandı

Alanya Atatürk meydanında gerçekleşen törene Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Tuna, Kurum Amirleri, Siyasi Partiler, Oda Başkanları ve Alanya Mahalle Muhtarları katıldı Alanya Muhtarlar Derneği Başkan..

Muhtarlar Günü Alanya’da Törenle Kutlandı
Reklambanner
Alanya Atatürk meydanında gerçekleşen törene Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Tuna, Kurum Amirleri, Siyasi Partiler, Oda Başkanları ve Alanya Mahalle Muhtarları katıldı
Alanya Muhtarlar Derneği Başkan Vekili Hayri Er tarafından Atatürk Anıtı’na muhtarlar derneği çelengi sunulmasıyla başlayan tören; saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla devam etti. Devamında dernek başkan vekili Hayri Er tarafından günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yapılarak tören sona erdi.
Törenin ardından Muhtarlar Derneği üyeleri ve mahalle muhtarları Kaymakam Ürkmezer’i makamında ziyaret ettiler. Muhtarları makamında ağırlayan Kaymakam Ürkmezer nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, ‘’Devletimizin ile vatandaşlarımız arasındaki en önemli köprü ve vatandaşlara açılan ilk kapı olan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar gününü kutluyor görevlerinde başarılar diliyorum. ‘’ dedi.
Reklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL