Güncel

Yaşlılara Yönelik Kale Gezisi

ALANYA BELEDİYESİ’NİN YAŞLILARA YÖNELİK KALE GEZİSİ ETKİNLİKLERİ SÜRÜYOR Alanya Belediyesi tarafından düzenlen ‘Yaşlılara Yönelik Kale Gezileri’ Çamlıca Mahallesi sakinleri ile devam etti. Başkan Yücel geziye katılan 65 yaş üstü vatandaşları..

Yaşlılara Yönelik Kale Gezisi
Reklambanner

ALANYA BELEDİYESİ’NİN YAŞLILARA YÖNELİK KALE GEZİSİ ETKİNLİKLERİ SÜRÜYOR

Alanya Belediyesi tarafından düzenlen ‘Yaşlılara Yönelik Kale Gezileri’ Çamlıca Mahallesi sakinleri ile devam etti. Başkan Yücel geziye katılan 65 yaş üstü vatandaşları yalnız bırakmadı.

Alanya Belediyesi tarafından düzenli olarak sürdürülen ve Alanya’nın her mahallesindeki 65 yaş üstü vatandaşların katılımıyla yapılan ‘Yaşlılara Yönelik Kale Gezileri’ devam ediyor. Alanya’nın 102 mahallesinde devam eden proje kapsamında bugün Çamlıca Mahallesi sakinleri ve Çamlıca Mahalle Muhtarı Necati Ağaoğlu Alanya Kalesi’ni gezdi. Hayatları boyunca Alanya Kalesi’ni gezme imkanı bulamamış vatandaşlar, Alanya Belediyesi’nin sosyal projesi ile Alanya Kalesi’ni gezme fırsatı buluyorlar. Teleferik, Ehmedek, İç Kale, Kültür Evleri ve Damlataş Mağarası’nı gezen yaşlı vatandaşlar, güzel bir gün geçirerek sosyalleşme imkânı elde ediyorlar. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de vatandaşları yalnız bırakmayarak Damlataş Mağarası gezisi sırasında bir araya geldi. Vatandaşların huzurlu ve mutlu bir gün geçirmeleri için böyle bir organizasyon düzenlediklerini söyleyen Başkan Yücel, “Sizlerin güzel bir gün geçirmesi, mutlu olması, bu tarihi güzellikleri görmesi için böyle bir projeye imza attık. Bu gezilerimiz her mahallemizde düzenli olarak gerçekleştirilecek ve Alanya Kalesi’ni görmeyen vatandaşımız kalmayacak” dedi. Vatandaşlar da böyle güzel ve anlamlı bir etkinlik düzenlediği için Başkan Yücel ve ekibine teşekkür ettiler.

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL