Güncel

Alanya Belediyesi’nin Anlamlı Projesi Devam Ediyor

ALANYA BELEDİYESİ’NİN ANLAMLI PROJESİ DEVAM EDİYOR – BAŞKAN YÜC EL: SİZLERE OLAN VEFA BORCUMUZ ÇOK BÜYÜK        Alanya Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Yaşlılara Yönelik Kale Gezileri’ Gözüküçüklü ve Yeniköy..

Alanya Belediyesi’nin Anlamlı Projesi Devam Ediyor
Reklambanner

ALANYA BELEDİYESİ’NİN ANLAMLI PROJESİ DEVAM EDİYOR – BAŞKAN YÜC EL: SİZLERE OLAN VEFA BORCUMUZ ÇOK BÜYÜK

       Alanya Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Yaşlılara Yönelik Kale Gezileri’ Gözüküçüklü ve Yeniköy sakinleri ile devam etti. Başkan Yücel geziye katılan 65 yaş üstü vatandaşları yalnız bırakmadı ve “Sizlere olan vefa borcumuz çok büyük. Huzurlu ve mutlu bir gün geçirmenizi dilerim” dedi.

       Düzenli olarak Alanya’nın her mahallesindeki 65 yaş üstü vatandaşlara yönelik yapılan ‘Yaşlılara Yönelik Kale Gezileri’ devam ediyor. Hayatları boyunca Alanya Kalesi’ne çıkma imkanı bulamayan vatandaşlar, Alanya Belediyesi’nin projesi ile Alanya Kalesi’ni geziyorlar. Teleferik, Ehmedek, İç Kale, Kültür Evleri ve Damlataş Mağarası’nı gezen yaşlı vatandaşlar, güzel bir gün geçirerek sosyalleşme imkanı buluyorlar.

       BAŞKAN YÜCEL: BÜYÜKLERİMİZ BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ

       Alanya’nın 102 mahallesinde devam eden proje kapsamında Gözüküçüklü ve Yenice mahallelerinin sakinleri Alanya Kalesi’ni gezdi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de vatandaşları yalnız bırakmayarak Damlataş Mağarası gezisi sırasında onlarla bir araya geldi. Vatandaşların huzurlu ve mutlu bir gün geçirmeleri için böyle bir organizasyon düzenlediklerini söyleyen Başkan Yücel, “Sizlere olan vefa borcumuz çok büyük. Büyüklerimiz bizim için çok kıymetli. Sizlerin güzel bir gün geçirmesi, mutlu olması, bu tarihi güzellikleri görmesi için böyle bir projeye imza attık. Bu gezilerimiz her mahallemizde düzenli olarak gerçekleştirilecek ve Alanya Kalesi’ni görmeyen vatandaşımız kalmayacak.” dedi.

Vatandaşlar da böyle güzel bir düzenlediği için Başkan Yücel ve ekibine teşekkür ettiler.

 

 

 

 

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL