Ekonomi

Alanya, Yöresel Ürünler Fuarında Yerini Aldı

ALANYA 12. YÖRESEL ÜRÜNLER FUARINDA  TEMSİL EDİLDİ Ticaret Borsası öncülüğünde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) desteğiyle organize edilen YÖREX, Anfaş Fuar Merkezi’nde açıldı. Fuar’da yöresel ürünleriyle Alanya’da yerini aldı…

Alanya, Yöresel Ürünler Fuarında Yerini Aldı
Reklambanner

ALANYA 12. YÖRESEL ÜRÜNLER FUARINDA  TEMSİL EDİLDİ

Ticaret Borsası öncülüğünde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) desteğiyle organize edilen YÖREX, Anfaş Fuar Merkezi’nde açıldı. Fuar’da yöresel ürünleriyle Alanya’da yerini aldı.

500’den fazla katılımcının bulunduğu Yöresel Ürünler (YÖREX) fuarında, Anadolu’nun dört bir yanından binlerce yöresel ürün sergilendi. Gerçekleşen açılışta Alanya’yı Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Rüzgar, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Eray Erdem ve Alanya Ziraat Odası Başkanı Tahir Göktepe temsil etti.

Alanya Avokadosu, Alanya Yeni Dünyası, Alanya Muzu sergilendi. Fuarda Antalya Valisi Hulusi Şahin, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Alanya standını ziyaret ederek Kaymakam Ürkmezer ve Başkan Yücel’den Alanya’nın patentli coğrafi işaretli ürünleri olan Alanya Muzu, Alanya Avokadosu ve Alanya Yeni Dünyası hakkında bilgi alarak tadımda bulundular.

Fuar 5 Kasım’a kadar açık kalacak.

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL