Güncel

Öğrencilerden Gönüllülük Damgası

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) öğrencileri, Antalya ve Alanya’da yapılan ulusal-uluslararası spor organizasyonlarında gönüllü olarak görev yapmaya devam ediyor. Spor, sağlık, turizm ve teknoloji alanlarında yaptığı bilimsel çalışmalar ve projelerle..

Öğrencilerden Gönüllülük Damgası
Reklambanner

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) öğrencileri, Antalya ve Alanya’da yapılan ulusal-uluslararası spor organizasyonlarında gönüllü olarak görev yapmaya devam ediyor.

Spor, sağlık, turizm ve teknoloji alanlarında yaptığı bilimsel çalışmalar ve projelerle Alanya ve bölgesine değer katan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) bu alandaki katkılarını hız kesmeden devam ediyor. Birçok spor organizasyonunda gönüllü olarak görev alan ALKÜ Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri, 8 Ekim’de Alanya’da başlayan Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nda görev alarak organizasyona katkı sunmuştu. Bu kez de ALKÜ Spor Bilimleri Fakültesinden 40 öğrenci, Türkiye Triatlon Federasyonu (TTF) ile Alanya Belediyesinin organizasyonunda 32. Alanya Triatlon Yarışları’nda önemli alanlarda görev almışlardır.  Alanya Triatlon Yarışları’nın bitiş programına ALKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Akın ve Genel Sekreter Hüseyin Er katılım sağlayarak sporculara başarı plaketi verip programda gönüllü öğrencileri tebrik ettiler.

Reklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL