Asayiş

Asayiş ve Trafik Durumu Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti

ALANYA’NIN GENEL ASAYİŞ VE TRAFİK DURUMU İLE İLGİLİ BASIN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Başkanlığında Basın Mensuplarının katılımıyla Alanya’nın genel asayiş ve trafik durumu hakkında bilgilendirme toplantısı..

Asayiş ve Trafik Durumu Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
Reklambanner

ALANYA’NIN GENEL ASAYİŞ VE TRAFİK DURUMU İLE İLGİLİ BASIN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Başkanlığında Basın Mensuplarının katılımıyla Alanya’nın genel asayiş ve trafik durumu hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi

Toplantıya Kaymakam Ürkmezer başkanlığında Alanya Jandarma Komutanı Binbaşı Hüseyin Direk, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat, İlçe Sahil Güvenlik Komutanı Üsteğmen Osman Karalay, Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun, AGC Üyeleri, Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ferit Kesen, ALGC Üyeleri, Alanya’daki yerel basın mensupları ve gazeteciler katılım gerçekleştirdi.

Alanya’nın 2023 Ocak ayı ile Kasım ayları arasında genel asayiş ve trafiğinin konuşulduğu basın toplantısında Kaymakam Ürkmezer tarafından Alanya’da, emniyet, jandarma ve sahil güvenlik bölgelerinde meydana gelen asayiş, trafik ve narkotik olayları ile ilgili basın mensuplarına bilgilendirmeler yapıldı.

Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için tüm kolluk kuvvetlerimizle birlikte özverili olarak çalışıyoruz diyen Kaymakam Ürkmezer ‘’ Tüm kolluk kuvvetlerimizle birlikte Alanya’mızın huzur ve güveni için 7/24 hep birlikte çalışıyoruz. Emniyet, Jandarma Sahil Güvenlik bölgelerinde güvenliğin sağlanması için kolluk kuvvetlerimizle ve Kaymakamlık Denetim ekiplerimizle birlikte güvenlik uygulamaları yapıyoruz. Uygulamalarımız ile suç ve suç önleyici çalışmalarla Alanya’lı hemşehrilerimizin daha huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşamaları için çalışıyoruz. Yapılan çalışmaları siz değerli basın mensuplarımız aracılığıyla vatandaşlarımıza iletiyoruz. Bugün de yapılan çalışmalar hakkında siz değerli basın mensuplarımızı bilgilendirmek için bir araya geldik. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyorum.’’ dedi

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL