Güncel

Asfalt Çalışmaları Elikesik Mahallesi’nde

ASFALT ÇALIŞMALARI ELİKESİK MAHALLESİ’NDE DEVAM EDİYOR Alanya merkez ve kırsalda gerçekleştirdiği asfalt çalışmaları ile ulaşıma konfor katan Alanya Belediyesi, son olarak çalışmalarına Elikesik Mahallesinde devam ediyor. Alanya Belediyesi kent genelinde..

Asfalt Çalışmaları Elikesik Mahallesi’nde
Reklambanner

ASFALT ÇALIŞMALARI ELİKESİK MAHALLESİ’NDE DEVAM EDİYOR

Alanya merkez ve kırsalda gerçekleştirdiği asfalt çalışmaları ile ulaşıma konfor katan Alanya Belediyesi, son olarak çalışmalarına Elikesik Mahallesinde devam ediyor.

Alanya Belediyesi kent genelinde vatandaşların ulaşımlarını daha rahat ve modern bir şekilde sağlayabilmeleri için asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Oba, Çıplaklı ve Karakocalı Mahallesi’nde asfalt çalışmalarını tamamlayan ekipler çalışmalarına Elikesik Mahallesi’nde devam ediyor. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Alanya Belediyesi olarak planlamalarımız ve vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda mahallelerimizi sıcak asfalt ile buluşturuyoruz. Bu kapsamda Oba, Çıplaklı ve Karakocalı bölgelerinde asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Şu an sıcak asfalt çalışmamız Elikesik Mahallesi Aktaş Sokakta devam ediyor. Asfalt çalışmalarımız ilçe genelinde devam edecek” dedi.

 

 

 

 

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL