Güncel

Asfalt Çalışması Tamamlandı

MAHMUTLAR ATATÜRK CADDESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMASI TAMAMLANDI Alanya Belediyesi, Mahmutlar Atatürk Caddesi’nde başlattığı asfalt çalışmasını tamamladı. Caddenin tamamı sil baştan yenilenerek sıcak asfaltla kaplandı. Alanya Belediyesi kent genelinde başlattığı asfalt çalışmalarına..

Asfalt  Çalışması Tamamlandı
Reklambanner

MAHMUTLAR ATATÜRK CADDESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

Alanya Belediyesi, Mahmutlar Atatürk Caddesi’nde başlattığı asfalt çalışmasını tamamladı. Caddenin tamamı sil baştan yenilenerek sıcak asfaltla kaplandı.

Alanya Belediyesi kent genelinde başlattığı asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Mahmutlar Mahallesi Atatürk Caddesi sil baştan yenilenerek sıcak asfalt ile kaplandı. Bir süredir altyapı ve kaldırım çalışması sürdürülen cadde, yeni yüzü ile vatandaşların hizmetine sunuldu.

BAŞKAN YÜCEL: MAHMUTLAR’A YAKIŞAN BİR CADDE OLDU

Mahmutlara kazandırdıkları sayısız hizmetlere bir yenisi daha eklediklerini söyleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Mahmutlar Mahallemizin en önemli caddelerinden olan Atatürk Caddesi’ni de daha önce bölgeye kazandırdığımız yeni ve modern caddeler gibi sil baştan yenilemiş bulunuyoruz. Şu an itibari ile bir hafta önce başlattığımız asfalt çalışmasını yoğun bir şekilde çalışarak kısa süre içerisinde tamamladık. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” dedi.

 

 

 

 

 

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL