Güncel

Asfalt Yenileme Çalışmaları Demirtaş Mahallesi’nde Devam Ediyor

       Alanya Belediyesi asfalt yenileme çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Demirtaş Mahallesinde Kültür Merkezi ile Sahil Yolu arasındaki bölünmüş yolda asfalt yenileme çalışması başlatıldı. Kent genelinde ulaşımı rahatlatmak..

Asfalt Yenileme Çalışmaları Demirtaş Mahallesi’nde Devam Ediyor
Reklambanner

       Alanya Belediyesi asfalt yenileme çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Demirtaş Mahallesinde Kültür Merkezi ile Sahil Yolu arasındaki bölünmüş yolda asfalt yenileme çalışması başlatıldı.

Kent genelinde ulaşımı rahatlatmak adına pek çok yatırıma imza atan Alanya Belediyesi, yeni yolları hizmete sunarken aynı zamanda çeşitli nedenlerle deforme olan caddelerde de yenileme çalışmalarına hızla devam ediyor.

         BAŞKAN YÜCEL: DEMİRTAŞ YOLU’NU BAŞTAN SONA YENİLİYORUZ

        Merkez ve kırsalda ulaşımın kalitesini ve güvenliğini artırmayı hedeflediklerini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Asfalt yenileme çalışmalarımız Demirtaş Merkez Caddesi’nde devam ediyor. Kültür Merkezi ile Sahil Yolu’na kadar çarşı merkezi dahil caddeyi baştan sona yeniliyoruz. Özellikle kent merkezinde eskiyen ve artık ulaşıma cevap vermeyen caddelerimizin büyük çoğunluğunda şu ana kadar yenileme çalışması yaptık. Çeşitli kurumların altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollarımıza öncelik vererek çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor.  Şu an başta Demirtaş ve çevre mahallelerinin ana arteri olan Demirtaş Yolu’nda asfalt yenileme çalışmamız sürüyor. En hızlı bir şeklide tamamlayıp hizmete sunacağız. Şimdiden halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL