Güncel

Başkan Yücel Teknecilerle Buluştu

          Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Balıkçı Barınağı’nda ticaret yapan esnaflarla sezon öncesi değerlendirme toplantısı yaptı. Esnafların talep ve önerilerini dinleyen Yücel, Alanya Belediyesi’nin görev..

Başkan Yücel Teknecilerle Buluştu
Reklambanner

          Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Balıkçı Barınağı’nda ticaret yapan esnaflarla sezon öncesi değerlendirme toplantısı yaptı. Esnafların talep ve önerilerini dinleyen Yücel, Alanya Belediyesi’nin görev ve sorumluğu alanında kalan tüm çalışmalarda esnafların her zaman yanında olduklarını, bundan sonrada aynı anlayışla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

YÜCEL, “ALANYA MARKASINA ZARAR VERENLERİN HEP BİRLİKTE KARŞISINDA OLALIM”

            Alanya’nın sürekli geliştiğini ve buna bağlı olarak ihtiyaçlarının da sürekli arttığına vurgu yapan Adem Murat Yücel, toplumun her kesiminin yanı sıra kente gelen misafirlerin   de konforlu bir tatil yapabilmesi adına projeler ürettiklerini söyledi. Alanya’nın tarihi, doğası, kültürü ve sosyal yaşamının birlikte bir değer ifade ettiğini kaydeden Yücel, zor şartlarda elde edilen kazanımların birkaç kişinin yaptığı hatalarla yok edilmesine müsaade etmeyeceklerini kaydetti. Yücel, “Yaptığımız tüm uygulamaların amacı; bu şehirde ekmeğini kazanmak, ailesinin nafakasını çıkarmak olan vatandaşlarımızın ekmeğini arttırmak, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesini sağlamaktır. Bu nedenle kendi ekmeğimize zarar verecek davranışlarda bulunan kişilerin hep birlikte karşısında duralım.” dedi.

YÜCEL “BİRLİKTE ALDIĞIMIZ KARARLARA HERKES SAYGI GÖSTERMELİ”

           Alanya’nın geleceği adına herkese görev düştüğünün altını çizen Yücel, sadece Alanya Belediyesi veya kamu kurumlarının çalışmalarıyla bir yere varılamayacağına vurgu yaptı. Yücel “Birlikte oluşturmaya çalıştığımız düzeni koruma adına hepimize görev düşüyor, bu konuda birlikte hareket edersek sorunsuz bir sezon geçiririz. Bu konuda yapılacak her çalışmada yanınızda olmaya devam edeceğim.” dedi. Yücel programda Alanya Kalesinde devam eden yürüyüş yolu ve restorasyonlarla ilgilide esnafları bilgilendirdi.

 

 

 

 

 

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL