SonDakika

Eray Erdem’den Güzelbağ İçin Güzel Haber

ALTSO Başkanı Eray Erdem, sanayi sitesi ile ilgili imar planı değişikliğine itiraz gelmediğini ve planın askıdan indiği haberini verdi. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, Güzelbağ ALTSO..

Eray Erdem’den Güzelbağ İçin Güzel Haber
Reklambanner

ALTSO Başkanı Eray Erdem, sanayi sitesi ile ilgili imar planı değişikliğine itiraz gelmediğini ve planın askıdan indiği haberini verdi.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, Güzelbağ ALTSO İmalatçılar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi ile ilgili bir açıklama yaparak, Antalya Büyükşehir Meclisi’nde kabul edilen imar planına itiraz edilmediğini ve planın askıdan indiğini söyledi. Başkan Erdem, “Sırada 18. Madde uygulamasının devamı var” dedi.

Projeye koşulsuz destek sağlayan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e de teşekkürlerini ileten Başkan Erdem, şunları söyledi: “Güzelbağ ALTSO İmalatçılar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’mizin 1/5000 ölçekli nazım ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planlarına itiraz gelmediği ve askıdan indiği müjdesini paylaşmak istiyorum.

Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından onaylanarak yapılan askı işleminin ardından planlar artık kesinleşti. 3194/18. Madde kapsamında imar uygulaması tamamlanmasının ardından küçük sanayi sitesi yapımı için inşaat ruhsatı alınması safhasına geçilecektir.

Alanya’mız için her kurum ve kuruluşla çalışmaya, proje üretmeye devam edeceğiz.

Güzelbağ Mahallemizin ve dolayısıyla Alanya’mızın ekonomik kalkınmasında önemli yeri olacağını düşündüğümüz projenin hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL