Spor

Hentbol Şampiyonası Sona Erdi

MİNİKLER HENTBOL ŞAMPİYONASI SONA ERDİ Türkiye Hentbol Federasyonu, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Alanya Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen Hentbol Minikler Türkiye Şampiyonası sona erdi. Kızlarda şampiyon Bursa Büyükşehir..

Hentbol Şampiyonası Sona Erdi
Reklambanner

MİNİKLER HENTBOL ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

Türkiye Hentbol Federasyonu, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Alanya Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen Hentbol Minikler Türkiye Şampiyonası sona erdi. Kızlarda şampiyon Bursa Büyükşehir Belediyesi, erkeklerde ise Beşiktaş oldu.

Alanya Atatürk Spor Salonu ile 75. Yıl Spor Salonu’nda 6 gün boyunca gerçekleştirilen ve 648 sporcunun mücadele ettiği müsabakalar sonunda, kızlarda birinci Bursa Büyükşehir Belediyesi, ikinci Bursa Boch Spor Kulübü, üçüncü Aksaray Belediyespor ve dördüncü Kastamonu Belediyespor takımı oldu. Erkeklerde ise birinci Beşiktaş, ikinci Bursa Belediyespor, üçüncü Ankara Ted Koleji ve dördüncü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) oldu. Dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç, İlçe Gençlik Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı, Belediye Spor Müdürü Levent Uğur ve federasyon yetkilileri takdim etti. Tören sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL