Güncel

Mahmutlarda Yağmur Suyu Drenaj Çalışması

MAHMUTLARDA BÜYÜK ALTYAPI ÇALIŞMASI MENDERES BULVARI İLE 30 METRELİK İMAR YOLU ARASINDA YAĞMUR SUYU DRENAJ ÇALIŞMASI BAŞLATILDI Alanya Belediyesi’nin altyapı çalışmaları kent genelinde devam ediyor. Başta yeni açılan imar yolları..

Mahmutlarda Yağmur Suyu Drenaj Çalışması
Reklambanner

MAHMUTLARDA BÜYÜK ALTYAPI ÇALIŞMASI MENDERES BULVARI İLE 30 METRELİK İMAR YOLU ARASINDA YAĞMUR SUYU DRENAJ ÇALIŞMASI BAŞLATILDI

Alanya Belediyesi’nin altyapı çalışmaları kent genelinde devam ediyor. Başta yeni açılan imar yolları olmak üzere kentin gelişimi doğrultusunda yağmursuyu drenaj çalışmalarını sürdüren ekipler çalışmalarına Mahmutlar Mahallesi’nde devam ediyor.

Alanya Belediyesi altyapı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Mahmutlar Mahallesi Menderes Bulvarı ile yeni açılan 30 Metrelik imar yolu arasında binlik büzlerle yağmursuyu drenaj çalışması başlatıldı. Kültür Merkezi ve Yeni Kervansaray Caddesi’ni de kapsayan yağmursuyu çalışması ile özellikle kuzeyden gelen yağmur sularının kontrol altına alınması hedefleniyor.

BAŞKAN YÜCEL: “KENTİN GELİŞİMİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel çalışmalar hakkında bilgi vererek; “Yeni yapılaşmaların olduğu şehrimizde büyümeye endeksli olarak altyapı ve üstyapı çalışmalarımıza da hız verdik. Bu kapsamda dere ıslah çalışmaları ile birlikte yeni imar yollarının yağmursuyu giderlerini binlik büzlerle destekliyoruz. Şu an Menderes Bulvarı ile yeni açtığımız 30 Metrelik imar yolu ve Kültür Merkezi çevresinin yağmur sularını kontrol altına almak için çalışma başlattık. Kent genelinde binlik büzlerle yaptığımız çalışmalar sonucu Alanya’nın altyapı sorununu çözmüş olacağız” dedi.

 

 

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL