Güncel

Mega Projede Sona Doğru

  Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in, mega projelerinden olan Alanya Kapalı Otopark, Pazar Alanı, Sinema ve Dijital Kütüphane Projesi’nin en üst katı için beton dökümü gerçekleştirilerek projenin kaba inşaatı..

Mega Projede Sona Doğru
Reklambanner

  Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in, mega projelerinden olan Alanya Kapalı Otopark, Pazar Alanı, Sinema ve Dijital Kütüphane Projesi’nin en üst katı için beton dökümü gerçekleştirilerek projenin kaba inşaatı tamamlandı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in vizyon projesi Alanya Kapalı Otopark, Pazar Alanı, Sinema ve Dijital Kütüphane Projesi son aşamaya geldi. Otopark ve pazar kısmının tamamlanarak hizmete açıldığı projede üst yapı çalışmaları ise devam ediyor. Temmuz ayından beri otopark ve pazar alanı olarak hizmete açılan projede çalışmalar son düzlüğe geldi. Hafta içi veya hafta sonu demeden tüm hava koşullarına rağmen çalışmalarını sürdüren ekipler, en üst katın beton dökümünü gerçekleştirdiler.

BAŞKAN YÜCEL: “HIZLI BİR ŞEKİLDE TAMAMLAYARAK HİZMETE AÇACAĞIZ”

Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Yücel, “Projemizi tamamlamak için çalışmalarımız devam ediyor. Herkesin bildiği üzere otopark ve pazar alanını yaz ortasında hizmete açmıştık. Üst kısımlardaki çalışmalarımızı hızla devam ediyor. Son katın beton dökümünü gerçekleştirdik. Şimdi projenin iç kısımlarına daha sonra ise sıva çalışmalarımıza başlayacağız. En kısa sürede mega projemizi tamamen açarak halkımızın kullanımına sunmak istiyoruz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

 

 

 

 

 

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL