Spor

Türkiye Bisiklet Kupası

TÜRKİYE BİSİKLET KUPASI 1. ETAP PUANLI YOL YARIŞI ALANYA’DA Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliği ile gerçekleştirilecek olan Türkiye Bisiklet Kupası 1. Etap Puanlı Yol Yarışı 20-21 Ocak tarihlerinde..

Türkiye Bisiklet Kupası
Reklambanner

TÜRKİYE BİSİKLET KUPASI 1. ETAP PUANLI YOL YARIŞI ALANYA’DA

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliği ile gerçekleştirilecek olan Türkiye Bisiklet Kupası 1. Etap Puanlı Yol Yarışı 20-21 Ocak tarihlerinde Alanya’ da 250’ ye yakın sporcunun katılımıyla yapılacak.

TÜRKİYE BİSİKLET KUPASI 1. ETAP PUANLI YOL YARIŞI ALANYA’DA

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliği ile gerçekleştirilecek olan Türkiye Bisiklet Kupası 1. Etap Puanlı Yol Yarışı 20-21 Ocak tarihlerinde Alanya’ da 250’ ye yakın sporcunun katılımıyla yapılacak.

Türkiye Bisiklet Kupası 1. Etap ta sporcular büyük erkek, büyük kadın, genç erkek, genç kadın kategorilerinde yarışılacak. 20 Ocak Cumartesi günü yol yarışları Milli Egemenlik Stadı önünden başlayacak, Tomur Kavşağı – D-400 Karayolu üzeri Mahmutlar – Demirtaş – Gazipaşa (yeni yol) çift taraflı olarak kontrollü şekilde saat 09.00 ile 17.00 arasında yollar trafiğe kapalı olacaktır.

21 Ocak Pazar günü kriteryum yarışları Öğretmen Evi önünden başlayacak, Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü önü –Meteoroloji önü – Alaaddin Beach Otel önü tek şerit olarak saat 09.00 ile 16.00 arasında yollar trafiğe kapalı olacaktır.

 

 

 

 

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL