Güncel

ULUSKON Başkanı Atasoy’dan Bolu’ya ziyaret

ULUSKON Başkanı Atasoy’dan Bolu’ya ziyaret Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Bolu Valisi Erkan Kılıç ile bir araya geldi. Sayın Nezaket Atasoy, Bolu’da ziyaretlerde bulundu…

ULUSKON Başkanı Atasoy’dan Bolu’ya ziyaret
Reklambanner

ULUSKON Başkanı Atasoy’dan Bolu’ya ziyaret
Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Bolu Valisi Erkan Kılıç ile bir araya geldi.
Sayın Nezaket Atasoy, Bolu’da ziyaretlerde bulundu. Atasoy, Vali Erkan Kılıç ile görüşmesinde, şehrin geleceği için iş birliği ve Bolu’nun dünya ticaret piyasasındaki konumunu ileriye taşımak için istişarede bulundu. Vali Kılıç, Atasoy’un ziyaretinden memnun olduğunu söyleyerek, “ULUSKON ile şehrin geleceğini planlamak için bir araya geldik. Şehrimizin potansiyelini dünya ekonomisinde ve dış ticaret pazarında hedeflenen seviyeye çıkarmak için elbirliğiyle çalışacağız, kamu sivil topluluklarının çalışmalarını yakından takip ediyor ve destekliyorum” diye konuştu.
Atasoy ise, “Sayın Vali ile Bolu’nun önemli meselelerini detaylı bir şekilde ele aldık. Bolu doğal güzelliklerinin getirdiği turizm sektörüyle, sanayileşmesiyle, tarım ve ormancılığa dayanan ekonomik faaliyetleriyle ilgili önemli projelerde bulunacağız” dedi.
Atasoy, Bolu Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar ile de bir araya geldi. Atasoy, Bolu Ticaret Odasının bölgedeki önemine vurgu yaparak “Bolu Ticaret ve Sanayi Odasına geldik; çünkü şehrin ticari ve sanayileşme anlamında güçlenmesi adına birlikteyiz. Bundan sonraki çalışmalarında da oda yönetimine başarılar diliyorum” dedi.
Alemdar da “Ziyaretleri için ULUSKON Genel Başkanı Nezaket Atasoy’a ve heyetine teşekkür ediyorum. Bolu Ticaret Odası olarak kurumsal iş birliğine ve dayanışmaya önem veriyoruz. Hizmet için çalışan her kurumun yanındayız, güç birliğine hazırız” ifadelerini kullandı.
ULUSKON Başkanı Nezaket Atasoy’a ULUSKON Ekonomi Danışmanı Funda Uzun , ULUSKON Bolu il başkanı Arzu Abak ve Bilişim Danışmanı Burak Yazıcı eşlik ettiler.

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL