Güncel

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Sevgi Yürüyüşüyle Kutlandı

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde engelli bireyler ve aileleri ile Sevgi Yürüyüşü gerçekleştirildi. Atatürk Anıtı önünde devam eden programda engelli bireyler yaptıkları gösterilerle büyük alkış aldılar. 3 Aralık Dünya Engelliler..

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Sevgi Yürüyüşüyle Kutlandı
Reklambanner

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde engelli bireyler ve aileleri ile Sevgi Yürüyüşü gerçekleştirildi. Atatürk Anıtı önünde devam eden programda engelli bireyler yaptıkları gösterilerle büyük alkış aldılar.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde, tüm dünyada olduğu gibi Alanya’da da çeşitli farkındalık etkinlikleri gerçekleştirildi. Kutlamalar kapsamında Alanya Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce, Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünden başlayarak Hükümet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na kadar “Sevgi Yürüyüşü” gerçekleştirildi. Yürüyüşe Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, protokol üyeleri ve engelli bireyler ile aileleri katıldı. Yürüyüş bando ekibinin performansı eşliğinde pankart ve dövizlerle büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL