Sağlık

Bağış Protokolü İmzalandı

ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ POLİKLİNİK VE ACİL BÖLÜMLERİ İÇİN BAĞIŞ PROTOKOLÜ İMZALANDI Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Başkanlığında Hayırseverlerin katılımı ile Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi..

Bağış Protokolü İmzalandı
Reklambanner

ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ POLİKLİNİK VE ACİL BÖLÜMLERİ İÇİN BAĞIŞ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Başkanlığında Hayırseverlerin katılımı ile Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri için Bağış Protokolü imzalandı

Alanya Kaymakamlığında gerçekleştirilen imza protokolüne Kaymakam Ürkmezer, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler, Hayırseverler Cebeci Group Ahmet Cebeci ve Murathan Group Murat Güneş katıldı. Protokol ile hayırsever Murat Güneş tarafından Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servis ünitesinin tadilatı ve Hayırsever Ahmet Cebeci tarafından Hastane 2. Katında 8 adet poliklinik oda yapımı tamamlanarak Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesine teslim edilecek.

İmza Protokolünde hayırseverlere teşekkür eden Kaymakam Ürkmezer’’ Alanya’mız her anlamda bir hayırsever başkenti ve hayırseverlerimiz şehrimizi her anlamda ihya ederek desteklemeye devam ediyorlar. Bugünde hayırseverlerimiz Ahmet Cebeci ve Murathan Güneş ile birlikte Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanemizin bölümleri için protokol imzaladık. Kendilerine teşekkür ediyorum. Rabbim hayırlarını kabul etsin. Protokolün Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanemize hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

Kaynak: Alanya Kaymakamlığı

Reklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL