Güncel

Başkan Yücel Taksici Esnafların Konuğu Oldu

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bugün Otogar Taksi Durağı’nda taksici esnafların kahvaltısına konuk oldu. Esnaf ile sohbet eden ve taleplerini dinleyen Başkan Yücel, “Kentimize gelen misafirleri ilk siz karşılıyorsunuz…

Başkan Yücel Taksici Esnafların Konuğu Oldu
Reklambanner

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bugün Otogar Taksi Durağı’nda taksici esnafların kahvaltısına konuk oldu. Esnaf ile sohbet eden ve taleplerini dinleyen Başkan Yücel, “Kentimize gelen misafirleri ilk siz karşılıyorsunuz. Alanya’mızı en iyi şekilde temsil ediyorsunuz. Hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Otogar Taksi Durağı esnaflarının daveti üzerine kahvaltı programına konuk oldu. Otogar Taksi Durağı Başkanı Ahmet Abaylı ve esnaflarla buluşan Başkan Yücel, sohbet etti ve talepleri dinledi. Esnaflara seslenen Başkan Yücel, “Sizler kentimiz için çok önemli bir görevi üstlenmiş durumdasınız. Alanya’mıza gelen misafirlerimiz ilk olarak sizi görüyor ve sizlerle muhatap oluyor. Sizler de bu şehri en iyi şekilde temsil ediyorsunuz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen Alanya’mıza yakışan bir hizmet sunuyorsunuz. Hepinize teşekkür ediyorum. Bizlere ilettiğinizi taleplerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturacağız.” dedi.

Esnaflar, Başkan Yücel’e davetlerine katıldığı için teşekkür ettiler.

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL