SonDakika

Fakülte Yolu Kullanıma Açıldı

ALKÜ, ÇEVRE YOLU, YENİ SANAYİ SİTESİ VE DİM MAĞARASI’NA KOLAY ULAŞIM SAĞLANMAKTA Kestel Mahallesi’ndeki yeni imar yolunda sürdürülen 2 bin 500 metre uzunluğundaki sıcak asfalt çalışmaları tamamlanarak yol tek şerit..

Fakülte Yolu Kullanıma Açıldı
Reklambanner
ALKÜ, ÇEVRE YOLU, YENİ SANAYİ SİTESİ VE DİM MAĞARASI’NA KOLAY ULAŞIM SAĞLANMAKTA

Kestel Mahallesi’ndeki yeni imar yolunda sürdürülen 2 bin 500 metre uzunluğundaki sıcak asfalt çalışmaları tamamlanarak yol tek şerit olarak trafiğe açıldı. Alanya Belediyesi tarafından Kestel Mahallesi’nde hem bölge hem de Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi için büyük önem arz eden ve doğu sahil yolunu Yeni Çevre Yolu’na bağlayan 30 metrelik yolda asfalt çalışması tamamlandı. Tek şerit olarak trafiğe açılan yeni yolda diğer şeridin altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından çift şerit olarak bölgeye hizmet edecek.

Bölgedeki ulaşım konforunu arttıracak yeni imar yolu, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi’ne ulaşımı rahatlatırken, aynı zamanda Yeni Çevre Yolu’na; Kestel Mahallesi’ne taşınacak yeni sanayi sitesi ve Dim Mağarası’na ulaşımı da kolaylaştırdı. Kurumların yapacağı altyapı çalışmalarının tamamlanmasından sonra diğer şeridin de asfaltlanarak hizmete açılacağı belirtildi.

Reklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL