Güncel

Kaymakam Fatih Ürkmezer: İhbar Etmekten Çekinmeyin

Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı’nda konuşan Kaymakam Ürkmezer, “Saat 22.00’den sonra alkol satışı konusunda uygulamalar yapıyoruz. Vatandaşlar şartların ihlalini gördüklerinde ihbar etmekten çekinmesinler” dedi. Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya..

Kaymakam Fatih Ürkmezer: İhbar Etmekten Çekinmeyin
Reklambanner
Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı’nda konuşan Kaymakam Ürkmezer, “Saat 22.00’den sonra alkol satışı konusunda uygulamalar yapıyoruz. Vatandaşlar şartların ihlalini gördüklerinde ihbar etmekten çekinmesinler” dedi.

Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya Kaymakam Ürkmezer, Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp, Alanya Cumhuriyet Savcısı Nacihan Örsoğlu, İlçe Sağlık Müdürü Nadir Aldemir, kurum amirleri, oda başkanları ve STK’lar katıldı.

“AMACIMIZ ZARARI EN AZA İNDİRGEMEK”
Toplantıda konuşma yapan Kaymakam Ürkmezer, “Bağımlılıkla mücadelede konusunda önceden olduğu gibi güvenlik güçlerimizle, tüm kurumlarımızla ve STK’larla iş birliği içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Önleyici hizmetler kapsamında tüm kurumlarımızla birlikte amacımız bağımlılıkla mücadelede etkin bir yol izleyerek bu konudaki zararı en aza indirgemek ve önlemek. Yaptığımız çalışmalar kapsamında bağımlılık yapıcı maddeler üzerinde de gerekli denetimleri yapıyoruz. İlçemiz genelinde tekel büfeler, kafeler ve işletmeler üzerinde özellikle kanunen yasak olan gece 22.00’den sonra alkol satışı, 18 yaş altındaki bireylere alkol satışı, sigara içmenin yasak olduğu ortamlara dair birçok konuda uygulamalar yapıyoruz. Vatandaşlarımızdan ricamız bu tür konularda yasak olarak uygulanan şartların ihlali gördüklerinde ihbar etmekten çekinmesinler. Biz kurum ve kuruluşlar olarak gerek kaymakamlığımıza gelen gerek güvenlik güçlerimize ve kurumlarımıza gelen ihbarları anında müdahale ederek gereken işlemleri yapıyoruz.

Reklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL