Uncategorized

Misket Büyüklüğünde dolu Yağınca

KENTTE ETKİLİ OLAN ŞİDDETLİ YAĞIŞLAR SONRASI ALANYA BELEDİYESİ TÜM EKİPLERİ İLE SAHADA   Alanya’da son yılların en şiddetli yağmur ve dolu yağışı sonrası Alanya Belediyesi’nin tüm ekipleri teyakkuza geçti. Ekipler,..

Misket Büyüklüğünde dolu Yağınca
Reklambanner

KENTTE ETKİLİ OLAN ŞİDDETLİ YAĞIŞLAR SONRASI ALANYA BELEDİYESİ TÜM EKİPLERİ İLE SAHADA

 

Alanya’da son yılların en şiddetli yağmur ve dolu yağışı sonrası Alanya Belediyesi’nin tüm ekipleri teyakkuza geçti. Ekipler, dolu nedeniyle üzerleri kapanan mazgalları açarken, temizlik çalışmaları ile de cadde ve sokaklarda oluşan olumsuzlukları gideriyorlar.

Alanya son yıllarda yaşanan en şiddetli yağmur ve dolu yağışını yaşadı. Şiddetli dolu yağışı nedeniyle şehrin muhtelif yerlerindeki mazgalların üstü yaprak ve dolu ile kapandı. Alanya Belediyesi olumsuz durumların önüne geçebilmek adına tüm ekipleri ile teyakkuza geçti ve şiddetli yağışa rağmen şehir genelinde çalışmalarını ivedilikle gerçekleştirdiler.

Alanya Belediyesi ekipleri, hem sorun olan bölgelerde çalışma yürütürken hem de Çözüm Masası aracılığıyla gelen vatandaşların taleplerine de anında karşılık veriyorlar. Ekiplerin tam kadro olarak gece gündüz sahada olacağı ve yağışlar süresince oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı vatandaşların yanında olacağı belirtildi.

Alanya Belediyesi’nden yapılan açıklamada şiddetli yağışlar ve fırtınaya karşı vatandaşların dikkatli olmaları gerektiği belirtildi.  Vatandaşlar yaşanabilecek olumsuzluklara karşı 444 82 07 numarası üzerinden ve 0552 444 82 07 numarası ile Whatsapp hattı üzerinden taleplerini bildirebilirler.

 

 

 

 

 

 

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL