Yaşam

Sosyal Yaşam Alanları Açılışı Gerçekleştirildi

Büyük bir kalabalığın katıldığı açılış töreninde konuşan Başkan Yücel, “Geçtiğimiz haftalarda Okurcalar Mahallemizde Alanya’mızın bir markası, bir değeri olan Alaiye Su’yun açılışını gerçekleştirmiştik. 2 hafta geçmeden batı mahallemizde bir hizmetimizin..

Sosyal Yaşam Alanları Açılışı Gerçekleştirildi
Reklambanner

Büyük bir kalabalığın katıldığı açılış töreninde konuşan Başkan Yücel, “Geçtiğimiz haftalarda Okurcalar Mahallemizde Alanya’mızın bir markası, bir değeri olan Alaiye Su’yun açılışını gerçekleştirmiştik. 2 hafta geçmeden batı mahallemizde bir hizmetimizin daha açılışını yapıyoruz.” dedi.

100. Yıl Konaklı-Payallar-Türkler Sosyal Yaşam Alanları Bisiklet ve Yeşil Yürüyüş Yolu Projesi’nin açılışı geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Batı bölgesinin sahil kesiminin tamamen yeniden tasarlandığı ve bir bütün halinde vatandaşlar ile yerli ve yabancı misafirlerin uğrak noktası olacak yeni projenin açılış programında ilk olarak Alanya Orman İşletme Müdürü Yücel Sönmez söz aldı. 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü’nü kutlayan Müdür Sönmez, Alanya Belediyesi ile ortak bir çalışma yaparak binlerce ağacı toprakla buluşturduklarını belirtti.

Daha sonra Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu söz alırken Alanya’ya kazandırdığı bisiklet yolları ve spor alanları için Başkan Yücel ve Alanya Belediyesi’ne teşekkür ederek, yeni bisiklet yolunun da bölgeye hayırlı olmasını diledi.

Reklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL