Genel

Yıkılan Ev Sakinlerini Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu

KAYMAKAM ÜRKMEZER KONAKLI MAHALLESİNDE YIKILAN EV VE SAKİNLERİNİ ZİYARET EDEREK İNCELEMERDE BULUNDU Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Konaklı Mahallesi Gökkuşağı sitesinde yıkılan binayı ziyaret ederek incelemelerde bulundu Alanya Konaklı mahallesi..

Yıkılan Ev Sakinlerini Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu
Reklambanner

KAYMAKAM ÜRKMEZER KONAKLI MAHALLESİNDE YIKILAN EV VE SAKİNLERİNİ ZİYARET EDEREK İNCELEMERDE BULUNDU

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Konaklı Mahallesi Gökkuşağı sitesinde yıkılan binayı ziyaret ederek incelemelerde bulundu

Alanya Konaklı mahallesi Gökkuşağı Sitesinde tadilat çalışmalarının yapıldığı I blok binasında 4 aralık 2023 günü çökme meydana geldi. 112, İtfaiye ve AFAD ekipleri olay yerine ulaşarak gerekli müdahalelerde bulundular ve herhangi bir can kaybı meydana gelmedi. Yıkılan binayı ve olay sırasında evde bulunmayan bina sakini Sinem Nilsu Ceylan’ı ziyaret eden Kaymakam Ürkmezer geçmiş olsun diyerek meydana gelen olayla ilgili yetkililerden kapsamlı bilgi aldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kaymakam Ürkmezer ‘’ Konaklı mahallemizde Gökkuşağı sitesinde yıkılan bina ihbarı üzerine jandarma, 112 ve afad ekiplerimizi olay yerine yönlendirdik ve gereken müdahalelerde bulundular. Yıkım anında binanın 1. katında oturan Sinem Nilsu Ceylan isimli vatandaşımız evde bulunmadığı için çok şükür herhangi bir can kaybımız olmadı. Bugünde buraya gelerek vatandaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik ve yıkılan binada incelemelerde bulunduk. Kaymakamlığımız ve Belediye olarak vatandaşımızın yanında olacağız ve gereken tüm desteği sağlayacağız. Tekrardan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum’’ dedi.

Reklam
banner banner banner
banner banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL